Strona dla fanów rasy Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier – #51

yorkshire terrier

Posiadasz psa rasy Yorkshire Terrier? Hm, może wyślesz zdjęcie psiaka, a my dodamy go na portal? Niech zobaczy go cały świat. Nie posiadasz yorka? Nie przejmuj się! Mamy również inne strony o psach, kotach, gadach, a nawet ptakach. Wyślij zdjęcie i może dodamy Twojego pupila na inną stronkę. Spróbuj, nic nie tracisz. Nasz e-mail zwierzak4you@gmail.com

2 Comments on “Yorkshire Terrier – #51

  1. Yorki takie jak na fotce są urocze i sympatyczne. W rzeczywistości mogą okazać się nieco inne. Kiedyś miałam taki przypadek, że połasiłam się na zdjęcie, które przedstawiało pięknego, sympatycznego yorka, a w rzeczywistości pies okazał się zbyt energiczny, nieposłuszny, ciągle szczekał. O mały włos bym go kupiła. Ale mimo to nie potrafię się oprzeć tym zdjęciom. Na tej fotce york wygląda naprawdę ładnie.

  2. Gdybym złowiła złotą rybkę, to na pewno poprosiłabym ją o takiego yorka jak ten zaprezentowany na zdjęciu. Jest na tyle fajny, że mogłabym się w nim nawet zakochać. Ale wiadomo, to tylko pies, więc bez przesady. Mimo to w yorku podoba mi się sierść. Na ogół psy mają krótkie włosy. Ten nie dość że jest mały jak lubię, to jeszcze ma ładną fryzurkę. Po tym zdjęciu pewnie nie będę mogła spać. Już bym go chciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *