Strona dla fanów rasy Yorkshire Terrier
żółw grecki

Karma dla żółwia greckiego

Znaczna ilość osób marzy aby posiadać własne zwierzę, jednak niedobór ogromnej liczby wolnych chwil sprawia iż sprawiam wrażenie to być poza naszym zasięgiem. W rzeczywistości jednak, żyje grupa czworonogów, świetnie nadających się do takiej hodowli. Głównie mogą by to żółwie. Możemy wybierać pośród ogromnej ilości ich podgatunków. Zależnie od możliwości finansowych lub też warunków które możemy zaoferować, mamy możliwość zdecydować się na pupila idealnego dla naszego domu.

Bardzo często typowanym pupilem jest żółw grecki. Nie ma on sporych wymagań, dlaczego na pewno może zamieszkać w każdym domu czy też mieszkaniu. Aby móc stać się opiekunem żółwia greckiego, trzeba nam spore terrarium a także odrobina piasku lub właściciela piasku stworzonego dla gadów oraz pozostałych stworzeń przeznaczonych do hodowli w terrarium. Żółw grecki nie jest również problematyczny w kwestii żywienia. Bardzo uwielbia sałatę, jabłka oraz truskawki.

Znaczna ilość ludzi pozwala swoim zwierzętom wolno biegać po mieszkaniu. Nie jest to jednak właściwe dla naszego zwierzęcia, ponieważ może on zostać niechcący nadepnięty lub kopnięty przez domowników. By mimo wszystko dostarczyć mu odrobinę ruchu, mamy możliwość raz na jakiś czas zabrać go na spacerek po murawie. Musimy jednak zwracać pilną uwagę na to w którym miejscu się on porusza. Mimo, że wydaje się to być nieprawdopodobne, zbiegi takich zwierząt zdarzają się dosyć często.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Sprzedajemy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *